ZİNCİRLİKUYU KURYE

ileMOTORLU KURYE

ZİNCİRLİKUYU KURYE

Zincirlikuyu Kurye derki benzin fiyatlarındaki artış belimizi büküyor

Zincirlikuyu motorlu kurye içinde bulunan buradaki firmaların içinde çalışan çoğu sekreterler bizlere hiç iyi davranmamakta ve bizlere aşağılık insan muamelesi yapmaktadırlar. İnşallah kazasız ve belasız işler olmasını yüce Allah tan diliyoruz.

Zincirlikuyu kurye ayrıca herkese de hayırlı işler dileriz. En son olarak 2018 Mayıs ayı itibariyle benzin fiyatlarında 6.50 kuruşa yaklaşan fiyatlar belimizi bükmektedir. Hatta en son aylarda 7 lira olan ve üstüne çıkan benzin fiyatları iyice belimizi bükmeye başladı.

 

Zincirlikuyu Kurye Çektiğimiz Sıkıntıların Tek Sebebi İnsanlardır

Zincirlikuyu acil moto kurye sevgili arkadaşlar siz siz olun hayatınıza mal olacak şeyleri lütfen iyi öğrenin. Bilinçli ve bilgili sürücü olun. Arkanızda ananız, çocuğunuz, arkadaşlarınız olduğunu unutmayın. Motosiklet bir zevk aracı değil bir iş aracıdır.

Zincirlikuyu kurye bunu zevk için kullanacaksanız boş yerlerde, boş pistlerde gidin oralarda sürün motorlarınızı. İnsanları tehlikeye düşürmeyin. İnsanlara arkanızdan küfür ettirmeyin. Sizin yüzünüzden tüm motorculara küfür ediliyor Bunu düşünün ve ona göre hareket edin.

Yazar hakkında

MOTORLU KURYE administrator

Alo Kurye, https://www.alomotorlukurye.com, Motorlu Kurye, https://www.alomotorlukurye.com, İstanbul Motorlu Kurye, https://www.istanbulmotorlukurye.com, Motorlu Kurye, https://www.istanbulmotorlukurye.com 0554 140 45 40

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: