İSTANBUL MOTO KURYE

ileALO MOTORLU KURYE

İSTANBUL MOTO KURYE

İSTANBUL MOTO KURYE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

2000 yıllarında piyasaya giren çalışmalarımız günümüze kadar hızla büyüyerek hizmetlerine bu sektörde devam etmektedir. Her şart ve ortamda çalışmalarına devam eden firmamız sizlerin teveccühünü kazanmaya devam etmektedir. Sevgili meslektaşlarımız ve değerli motosiklet kullanan arkadaşlara buradan seslenmek istiyoruz. Mahalle aralarında hizmet veren firmalar olarak çalışma gösteren elemanlarınıza bazı hatırlatmalarda bulunursanız çok memnun olacağız. Bizler küçük araç olarak insanlar tarafından görülmüyoruz. Yada görüldüğümüz halde kimse tarafından takılmıyoruz yani önemsenmiyor. Bu nedenle ara sokak ve dar yollarda giden sürücüler maalesef hızlı giderek kazalar meydana getirmişlerdir.  Bunlar aniden kapı açması sonucu gene kazalar oluyor.  Maalesef bu olay kaza riskini çok artırmaktadır.  

İSTANBUL İÇİ ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ ZAMAN KAZANIN

Sizlere verdiğimiz önem ve değerin en yüksek noktaya ulaştığı zamanlarda sizlere hizmetimizde titizlikle ve özenle devam edecektir. Hiç bir zaman elimizde olmayan sebeblerden bile size karşı sorumlulukları unutmamaya çalışıyoruz. Gösterdiğimiz Hassasiyetlerin Nedenleri Nerede Gizli ? Duyarsız sürücülerin ve cahil bazı insanların yola aniden atlamaları yada büyük araçların yani otobüs gibi minibüs gibi arkasını göremeyeceğimiz araçların arkalarından aniden yola atlamalarından dolayı kazalar oluşmaktadır. Özellikle ara sokaklarda tek yönlü yollarda giderken mecburen araçların hemen sağından park etmiş araçla giden aracın yanından sağ tarafından gidiyoruz. Ayrıca sağ taraftaki araç sürücülerinin park ettiği halde araç içinde olanlar olmaktadır. Ayrıca çocuk arabaları ile giden ellerinde telefon konuşarak giden aklı başında olmayanlar var.

DİĞER HİZMETLER OLARAK SERVİSLERİMİZ ÇOĞALMIŞTIR

Uçak Kargo Hizmetimiz İstanbul’ da Artık Başladı, Merhaba arkadaşlar bugün sizlere uçak kargo servisi hakkında bilgi vereceğim. Bilindiği gibi kargo firmaları normal olarak yurt içinde hizmet vermektedir. Ayrıca yurt dışı kargo firmaları bulunmaktadır. Bunlar da yurt dışına kargo yollamaktadırlar.Bu firmaların ismini en büyüğü dhl firması sonra fedex falan vardır. Bunlarda uçakla beraber kargolarını yollamaktadırlar. Bizim bahsedeceğimiz konu ise yurt içi uçak kargo sistemi. Türk Hava Yolları yıllardır hava alanı olan ve thy uçaklarının indiği şehirlere uçak kargo hizmeti vermektedir. Anlaşmaya vardığımız Türk Hava Yolları Kargo bölümü ile sizlere daha iyi bir hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Özellikle  bayanlar da böyle yola atlayarak hem kendilerini hemde bizleri tehlikeye atmaktadır. Bunlar bizi çok zorluyor.

Yazar hakkında

ALO MOTORLU KURYE administrator

Kurye, Moto Kurye, Motorlu Kurye, Acil Kurye, Hızlı Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

HEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: