İSTANBUL ACİL KURYE

ileALO MOTORLU KURYE

İSTANBUL ACİL KURYE

Dikkat Edin İstanbul’ un En Acil Kuryesi Biziz

İstanbul un en acil kurye firmasıyız. İddia ediyoruz ki en hızlı teslimatı biz yapıyoruz. İstanbul içi tüm bölgelere en fazla bir saat içinde hızlı olarak teslimat. Yakın bölgelere en fazla yarım saatte teslimat yapıyoruz. Çok acil ve seri çalışıyoruz. Acil çalışıyoruz, çok hızlı teslim ediyoruz. Sadece ama sadece acil olarak çalışıyoruz.

Bizim İle Tüm Gönderiler Tam Zamanında Teslim Olur

Bir çok açıdan hızlı bir sistem tüm sektörler içinde geçerli bir yöntem olmuştur.  Yani insanlar günümüz yaşantısında öyle bir hale gelmiş ki herkes her şeyin kendi açısından çok hızlı kurye olarak bir şekilde gerçekleşmesini istiyor. Bu kural insanları her geçen gün daha da bencilliğe doğru sürüklemektedir.

Fakat işlerin hızlı olması her zaman iyi bir şey değildir.

Göz göre göre bunlar bilen azınlıktaki insanlar ise bunlara göz yumuyor veya anlatsa da kimse onları dinlemiyor. Bir toplumda üzülerek ifade edelim ki, toplumun çoğunluğu hangi yöne eğilim gösteriyorsa geri kalanlarda o yöne doğru gidiyor.

Farz edelim ki bir toplumda her kes siyah rengine beyaz diyorsa ve o gerçekten siyak olduğu halde herkes onu beyaz diye görüyorsa bu renk her kes tarafından beyaz olarak tanınır. İnsanlarda hep kendini düşünüyor ve hep banacılık artık oluşmaya başlar.

Yazar hakkında

ALO MOTORLU KURYE administrator

Kurye, Moto Kurye, Motorlu Kurye, Acil Kurye, Hızlı Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

1 yorum

ALO MOTORLU KURYEYayın tarihi8:48 pm - Mar 4, 2019

İstanbul Acil Kurye, Moto Kurye, Kurye, Motorlu Kurye, https://www.motokurye.org

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

HEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: