ALO MOTORLU KURYE

ileALO MOTORLU KURYE

ALO MOTORLU KURYE

İstanbul’un Görünmeyen Kahramanları

Öncelikle tüm rakip firmalara ve bizimle aynı kulvarda hizmet veren tüm emekçi  arkadaşlarımıza buradan selamlarımızı söylüyoruz. Çünkü onlar yani hepimiz aslında özellikle İstanbul şehrinin yükünü çeken görünmeyen ve çok özel emekçilerdir. Her ne olursa olsun her kesin hakaretine maruz kaldığı halde, hiç kimsenin hakaretlerine ve küçümsemesine bakmadan hala onlara bile hizmet vermeye çalışan güzel insanlardır onlar. İşte onlara hayırlı işler diliyoruz. Allah kazasız ve belasız işler nasip etsin diyoruz. Bizler sistemimiz olarak bu hizmeti sizler için yerine getiriyoruz. Özellikle İstanbul da olmayıp ta buradan başka şehre acil olarak kargo yollamak isteyen müşterilerimiz bizleri bildirip paketin üstüne detaylı adreslerini yazarak bizleri arayabilir ve bize işlerini verebilirler. Bizler onların yerine adresten paketlerini alıyoruz ve teslim ediyoruz zaten.

Alo Motorlu Kurye Hizmetimiz Ne Demek?

İstanbul içinde motorize ekipleri ile beraber hizmet veren motosikletli teslimat elemanlarıdır. Bu elemanlar gece gündüz demeden insanların hizmetinde olup, yollayacağınız tüm paket ve gönderilerini zamanında adreslerine teslimat sağlamaktadırlar. Verilen süre içerisinde yolladığınız paketleri sağlıklı bir şekilde aldığı adresten, gideceği adrese en kısa bir zaman zarfı içinde teslim eden bir yeni ulaşım firmasıdır. Hava alanına getiriyoruz ve oradan istediği şehre kargo yapıyoruz. Daha sonra sizler sizler ister hava alanlarından isterse istediğiniz adrese teslimat ile kapınıza kadar teslimat sağlayabilir, isteyebilirsiniz.Bizde aynı gün içinde biraz dar zamanda paketleri teslim ediyorduk. Bu da bizim için güç oluyordu. Şimdi Hava Uçak Kargo işini kullanarak daha erken vakitte işlerinizi teslim ediyoruz. Ayrıca firmamız tecrübeli sürücüleri ile müşteri memnuniyetine önem veren politikaları ile hizmetini üstün kalite ile müşterilerine sunmaktadır. 

Uçak Kargo Hizmeti de Yapmaya Başladık

Sevgili dostlar, gün geçmiyor ki bizler yaptığımız işimizde bir hizmet daha katılmasın. İşte son yıllarda insanların pek bilmediği bir sistem olan uçak kargo sistemini hizmete sunmuş bulunmaktayız. Bilindiği üzere önceleri Anadolu’ya başka illere yollanan tüm kargo ve paketleri biz Şehirler arası ile beraber motosikletlerle gidip bizzat kendimiz teslim ediyorduk. Lakin son zamanlarda bizlere Anadolu topraklarının daha uzak bölgelerinden istek gelmiştir. Bizde bütün bunları göz önünde bulundurarak sizlere daha yakın olmak için çalışmaya çalışıyoruz. Bu bakımdan  özellikle, Doğu Anadolu ve Karadeniz İç Anadolu bölgelerinden buralara gidip gelmek uzun zaman almaktaydı. Son yıllarda bu illere açılan kapımız artık Hava Alanları olmuştur. İstanbul’da bulunan ve trafiğin zaman zaman oldukça yoğun olduğu bilinen bir bölge olduğu için bu bölgede yapılan hizmetleri de ortalama fiyattan biraz daha pahalı olabilmektedir.

Yazar hakkında

ALO MOTORLU KURYE administrator

Kurye, Moto Kurye, Motorlu Kurye, Acil Kurye, Hızlı Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

HEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: