ALO KURYE

ileALO MOTORLU KURYE

ALO KURYE

ALO KURYE HİZMET HAYATINA BAŞLAYAN DAHA YENİ DOĞMUŞ GİBİDİR

Çok şükür çalışmaya başladığımız günden itibaren her gün üstüne biraz daha koyan ve her gün konuşmaya çalışan bir bebek gibi büyümeye devam ediyoruz. Alo Kurye olarak ismimizden de anladığınız gibi bizleri alo diyerek aradığınız da her konuda sizlere yardımcı olmak için var gücümüzle çalışan bir sistemimiz kurulmuştur.  O tür motosiklet kullanan insanlar asla motorcu olamaz. Aslında trafikte hele İstanbul trafiğinde motorculardan kat kat daha fazla olarak araçların makas attığına hep beraber şahit oluyoruz. Trafikte her gün karşılaştığımız durumları bir görseniz gerçekten de çok şaşardınız.İlk sektörel çalışmanın içinde bulunduğumuzu gurur ve sevinci içinde bu iş içinde yürümeye gayret ediyoruz.

çalışmalarımızı bu minval üzere sürdürerek hiç bir canlıya zarar vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler her zaman fert olarak sorumluluğumuzun bilincinde olarak yükümlülüğümüzün farkında olarak vazifemizi ifa ediyoruz. Diğer firmalarla kıskançlık içinde değilde bir dayanışma içinde hizmet veriyoruz. Ama maalesef onlar her zaman bizi kıskanıp için için bize diş biliyorlar. Buda hep para hırsından ve hep banacı olmaktan kaynaklanmaktadır. Bu sektör hizmetinden, insanlara karşı davranışları ve daha bir çok meselede seminer ve kurslarımızla bu arkadaşları kalifiye elaman haline getiriyoruz. Sonra altı ay süren bu çalışmadan sonra yavaş yavaş hizmet içine sokuyor ve tecrübe sahibi olmasını sağlıyoruz.

KURULUŞ AMACIMIZ VE İLERİDE PLANLADIĞI BAŞKA PROJELERİ NELERDİR? 

İleriye dönük bir çok yatırım içinde olduğumuzu belirterek. En büyük projemiz ise. bir hizmet ağı kurmaktır. Türkiye’de bulunan tüm kurye çalışanlarını tek bir çatı altında toplamak yerine tek bir uygulama içine toplayarak onlarla iletişime geçip, zaman farkını ortadan kaldırmaya çalışmaktır. Tüm Türkiye’de kurye hizmeti vermektir. İstanbul tüm ilçesinde sizler için düşündüğümüz ve hali hazır da devam ettiğimiz kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. Zamanında hizmet veriyoruz. Hızlı demek sağa sola makas atarak, insanları rahatsız ederek, trafiği tehlikeye düşürerek motosiklet kullanmak değildir. Bize tecrübesiz olarak gelen arkadaşlarımızı işe alıyoruz. Altı ay bir süre zarfında a dan z ye tüm bilgileri öğretiyoruz

Hele bu makaslar trafikte özellikle motorlar için çok tehlikeli olmakla beraber emniyet şeridinde bulunan araçlar içinde çok tehlikelidir. Çünkü görmeden emniyet şeridine aniden kıran bu insanlar hem bizlerin hemde burada arıza yapıp durmuş araçların korkulu rüyası haline gelmiştir.  Ama emniyet şeridinde Kamyon yada büyük araçlar durmuşsa buda onların sonu haline gelmiş olmaktadır. Bizler yaklaşık doksanlı yılların başından beri bu piyasanın içinde olan bir eleman olarak öğrendiğimiz tüm tecrübeleri sizlere sunmaya gayret ve çabası içinde var gücümüzle devam ediyoruz.Bu zamanda gerekli kalifiye eleman yetiştirmek ve bulmak zor bir iştir. Hele bizim piyasada motorlu olarak İlçede çalışıyorsa. İşte bu çalışmalarımız halen gayret ile sürüyor.

Yazar hakkında

ALO MOTORLU KURYE administrator

Kurye, Moto Kurye, Motorlu Kurye, Acil Kurye, Hızlı Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

HEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: