MOTO KURYE

ileALO MOTORLU KURYE

MOTO KURYE

MOTO KURYE HİZMETLERİ İLE İLGİLİ BİLGİLER NELER?

Güzel bir benzetme ile sizlere anlatmak istiyorum. Eskilerin atlı süvarileri, yani atla iş yapan sağa sola giden insanları atlı hizmetleri günümüzün motorcularıdır. Yani insanlar yıllar öncesinden atlar ile eşekler ile katırlarla ile ki hepsi aynı hizmet içinde sayılmaktadır, yaptırdıkları hizmetleri, yaşadığımız zamanda motorlu elemanlar yapmaktadır. Bu işlem için alınan ücret ise paketin alındığı yere göre farklılık göstermektedir. Biz sizin adınıza alıp sizin adresinize de kargo yapabiliriz. Yani sizin hava alanına dahi gitmenize gerek kalmadan kapınıza kadar getirebiliyoruz. İşte bu işlem ise biraz daha fazla ödeme istemektedir. Bunun için bizleri arayabilirsiniz.Yollanan malzemenin resmi ve irsaliye ve faturalı olması gerekmektedir. Eğer ticari bir malzeme değilse gene yasa dışı bir malzeme olmaması gerekmektedir. Bu doğrultuda adresinizden alıp gideceği adrese teslimat yapmaktayız. Verdiğimiz ücret içinde tüm masraflar ve kargo dahil ve kdv dahil fiyatıdır.

ZAMANIMIZIN TÜM YÜKÜNÜ ÇEKEN HİZMETKARLAR

Evet dediğimiz gibi eskiden insanların tüm yükünü çeken yukarıda saydığımız hayvanlar varken, günümüzün yüklerini de şimdilik demirden atlılar çekmektedir. Bu arkadaşlar ne kadar teşekkür edilse de gene de az gelir. Onlara çok teşekkürler ediyoruz. Malum normal kargo ile bir veya iki günde gidecek olan kargo böylece iki üç saatte ellerine ulaşmaktadır. Tabi ki bu tüm şehirleri kapsamaz. Ama bunla beraber yaklaşık 50 şehirde gerçekleşmektedir. Evet şimdilik İşte bu sistemi daha İstanbul da bilmeyen nice firmalar bulunmaktadır. Yada Hava alanına gidipte uğraşmak istemez insanlar. Bizler emin ve güvenli olduğu için sadece THY ile çalışmaktayız. Başka firmaların da kargo bölümleri olabilir lakin biz onlarla çalışmıyoruz. En sağlam devlet firması bu firmadır. Bunun için bizlere rahatça baş vurabilirsiniz. 

ÖZEL SERVİSİMİZ ACİL ŞEKİLDE HALEN SÜRMEKTEDİR.

Ücret olarak ta yani yollayacağınız bir paketin büyüklüğü, genişliği ve ağırlığı çok önemlidir. Buna göre fiyatlar belirlenmektedir. Fakat bu doğrultuda sizler istediğiniz bir çok şeyi uçakla yollama imkanınız vardır. Bazı yollanan maddeler ve eşyalar arasında, canlı olan hayvanlar, kuş, kedi, köpek gibi. Her türlü vefat etmiş yakınınız için cenaze yollanabilir. Acil olarak özel organ nakli özel soğuk kutusunun içinde ve  ilik nakli gibi bir çok şeyleri yollama imkanlarınız bulunmaktadır. İstanbul Motor Kurye ile yollarda kalmayın, boşuna boş yere zaman kaybetmeyin. Yani anlatmaya çalıştığımız bu hizmet ile hava yolundan sizlere gün içinde bir kaç saat içinde bir paketiniz elinizde olacak şekilde olmaktadır. Bu şekilde olan bütün teslim edilmesi acil ya da sınırlı zaman durumlarında en güvenilir ve en hızlı taşıma yöntemidir. 

Yazar hakkında

ALO MOTORLU KURYE administrator

Kurye, Moto Kurye, Motorlu Kurye, Acil Kurye, Hızlı Kurye, https://www.alomotorlukurye.com

HEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: