İSTİNYE KURYE

ileMOTORLU KURYE

İSTİNYE KURYE

BİZLER İSTİNYE KURYE İÇİNDE İŞİNE HER ZAMAN HAZIR DURUMDAYIZ

İstinye kurye bölgesi bir sahil semti olmakla beraber yüksek kesimlere kadar uzanmaktadır. Yukarıda Ferahevler ve Bağlar mevkine kadar çıkar. Bu yukarı kesimde özel konaklar ve villalardan oluşan siteler vardır. Sahil şeridinde ise en büyük bilinen yerleri, Devlet Hastanesi, İstinye İmam Hatip Lisesi, birde yeni açılan arabalı vapur ile Çubuklu Beykoz tarafına geçilmektedir.

İSTİNYE MOTORLU KURYE HİZMETİ

İstinye motorlu kurye hazır. Sırf bu bölgede sıkışmayın diye. İşte burada diğer yerlerle bağlantılı olarak, Ferahevler, Emirgan, Baltalimanı, Armutlu var. Tam sahilde İstinye Devlet hastanesi vardır. Hemen onun üstünde ise Sarıyer İmam Hatip Lise vardır.İstinye moto kurye size zahmet vermeden sessizce çalışmaktadır.

İSTİNYE KURYE HİZMETİ SİZLERİN BÜTÜN İŞLERİNE TALİP OLMAKTADIR

İstinye moto kurye hemen hastahanenin yanındaki dik yokuşta bulunmaktadır. Dere içi denilen bölgeden Maslak, Daruşafaka, Derbent, Tarabya ve Büyükdere caddesine çıkılabilir. Ayrıca daha yukarı Maslak bölgesine yakın bir yerde İstinye Park alışveriş merkezi açılmış olsa da burası buranın sınırları içinde değildir. Arkadaşlar bu kadar çalışmayı ve hazırlığı sizler için yaptık. 

 

  • Normal Alo Motorlu Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Acil Motorlu Kurye Teslimat Süreleri :   90 – 120 dakika arası
  • Vip Çok Acil Motorlu Kurye Teslimat Süreleri :     30 – 60 dakika arası

 

  • Acil Kurye gönderi için : 0554 140 45 40 – 0212 284 67 15’den ulaşınız
  • Kar, yağmur, sel, hava şartları ve trafik teslimatta değişiklik yapabilir

 

MOTORLU KURYE HİZMETİMİZ

ALO MOTORLU KURYE HİZMETLERİ – 0554 140 45 40

Yazar hakkında

MOTORLU KURYE administrator

Alo Kurye, https://www.alomotorlukurye.com, Motorlu Kurye, https://www.alomotorlukurye.com, İstanbul Motorlu Kurye, https://www.istanbulmotorlukurye.com, Motorlu Kurye, https://www.istanbulmotorlukurye.com 0554 140 45 40

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: