İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye Hizmetleri

İstanbul moto kurye yaklaşık olarak tüm sektörler içinde çok başarılı bir hizmet sunmaktayız. Özellikle bir yerden başka bir yere her hangi bir malzeme taşıdığımızda en fazla otomotiv sektörü ilk sıraya gelir. Özellikle  gümrük işi yapan firmalar da çoktur. İstanbul moto kurye ile bu işe başladığımız günden itibaren  bir çok firma ve sektör içinde servisimiz vardır.

İstanbul moto kurye zamanları

İstanbul moto kurye yani başka servis olarak İstanbul kurye il içinde bir çok firma bu işi yapıyor. Bizim ile artık işleriniz daha rahat ve daha kolay hale gelecektir merak etmeyin. Motorlu kurye ne olursa olsun sizlerin isteği üzerine küçük yada büyük işletmelerde, veya konutlarda, yurtlarda bir alete, okullarda, her türlü kurum hastanelerde bir malzemeyi getiriyoruz.

İstanbul motorlu kurye hedefi

Yedek parça kurye özellikle plazalarda, sitelerde veya herhangi bir yerde zor zamanda kaldığınızda ne olursa olsun  bir yedek parçaya ihtiyaç olduğunda bizi arayın.  Acil ihtiyaç kurye ihtiyaç duyduğunuz anda hazır bulunan ekibimiz sizi yarı yolda ve zor durumda bırakmaz. Sizin işlerinizi en teknik ve seri olarak her zaman hallederek en zor ve dar günlerde dahi severek hizmetinizdeyiz.

İstanbul motorlu kurye servisi

İstanbul moto kurye hizmetimiz genel itibariyle bütün çevre ve sektöre geniş bir biçimde yayılmaya başladı. Bu sektör piyasada en eski ve en yoğun sektörlerden bir tanesidir. İstanbul acil kurye hizmeti bu kocaman şehir içinde fayda sağlar. Acil moto kurye ile bizler bu işi uzun zamandır yapmaktayız.

 

İstanbul moto kurye misyonu

İstanbul moto kurye İstanbul içinde olarak bu sektördeki yoğunluğu biraz daha kolay rahatlatmak için bu sektöre biraz daha önem vermekteyiz. Bu bakımdan gerek acil gümrük işlerinizde yardım ediyoruz. İstanbul moto kurye gerekse devamlı eleman ihtiyaçlarınızda gümrük firmalarının daima hizmetinde seri ve güvenli olarak bulunmaktayız.

İstanbul kurye teslimat süreleri

İstanbul moto kurye ile her yerdeyiz. Her türlü gümrük, sigorta, yedek parça, acil ilaç ve kurye işleriniz yapıyoruz. Moto kurye olarak İstanbul un özellikle Erenköy, Ambarlı, Kadıköy Haydarpaşa, İzmit Dilovası Ve özellikle Halkalı gibi gümrük sahalarındaki her zaman hazır olan aktif elemanlarımız siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz.

İstanbul moto kurye fiyatlarımız

İstanbul moto kurye ile şunu da belirtmek isteriz ki Halkalı gümrük Çatalca tarafına taşınmıştır elemanlarınızı boşuna yollamayın. Son model motorlarımız ile devam ediyoruz. Firma olarak yapılan tüm test sonuçlarından başarı ile çıktık. İstanbul moto kurye bu sektördeki en az yirmi yılımızdaki tecrübemizle siz değerli müşterilerimizin en uygun fiyatlarla her zaman yanında ve hizmetinde olacağız.

 

İstanbul moto kurye çalışması

İstanbul moto kurye hazır durumda. Buradan tüm şirket ve firmalara ve diğer tüm müşterilere başarılar diliyoruz. İstanbul için çok büyük bir boşluğu dolduracak yepyeni bir servistir. Bu sayede İstanbul’ da ki birçok fabrika bölgesinde hazır olan çalışanımız bulunmaktadır. İstanbul moto kurye  tüm otomotiv yedek parçaları adrese teslim ediyoruz.

 

  • Normal olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arasıdır
  • Express olarak Moto Kurye Teslimat Süreleri :   90 – 120 dakika arasıdır
  • Acil Vip Kurye Motorlu Kurye Teslimat Süreleri : 30 – 60 dakika arasıdır
  • Kar, yağmur, bazı şartlar, trafik yoğunluğu teslimatta değişiklik olabilir
  • Acil Kurye gönderileri için : 0554 140 45 40 – 0555 278 23 30’dan ulaşın

 

 

MOTOR KURYE - 0555 278 2330

MOTORLU KURYE İÇİN ARAYIN – 0555 278 23 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Call Now ButtonTıkla Ara - 0555 278 23 30
× WHATSAPP YAZ