HAKKIMIZDA

Alo Motorlu Kurye Hakkında Bazı Bilgiler

Bizler prensip olarak kurye hizmeti veriyoruz. Motor ile beraber bu  faaliyetleri içeren tüm hizmetleri sunuyoruz. Özellikle getir ve götür işlerinizde sağlıklı ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Ayrıca özellikle İstanbul çapında kiralık motorcu servisimiz ile tüm bölgelere dağılım göstermekteyiz. Yüzleri bulan motorcular  ağımızla onlarca şirkete kiralık çalışan sağlamaktayız. Yaklaşık olarak hangi iş dalı olursa olsun, o iş dalında hizmet veren özel firmalara yetişmiş, tecrübeli, saygılı sektörde öncü çalışan insan  sağlıyoruz. Müşteri kaybetme pahasına olsa bile insanlara doğruyu söyledik.

Evet Bu Zaman içinde En Çok Dışlanan İşçileri Bizleriz

Kendi bünyemizde barındırdığımız elemanları yetiştiriyoruz. Bize tecrübesiz olarak gelen motorcu elemanları işe alıyoruz. Motosiklet kullanımından, trafikte nasıl hareket edileceğini anlatıyoruz. Hizmetinden, insanlara karşı davranışları ve daha bir çok meselede her şeyi söylüyoruz. Seminer ve kurslarımızla bu arkadaşları kalifiye elaman haline getiriyoruz. Ve böylece bir çok alanda çalıştırdığımız elemanlar dürüst oluyor. Doğru yaptığımız için bir çok müşterimiz bizi bırakmıştır. Ama tekrardan aramıza geri dönüş yapmışlardır. 2000 yılında başlayan maceramız sizlerin güveni ve teveccühleri ile günümüz zaman dilime ulaşmıştır.

Firmamızın Piyasadaki Eleman Gücü Ve Çalışması Gelişti

Çeşitli firmalarda, çeşitli sektörlerde çalışan yüze yakın elamanımız ve yetmişe yakın müşteri realitelerimizle bu sektörde bir numara olma yolunda ilerliyoruz.  Fakat genede işlerimizde ve davranışlarımızda son derece temkinli olmaya çalışıyoruz. Kimseyi üzmeden bu yolda yürümek hiç kimsenin harcı değildir. Biz bunu elimizden gelene kadar yapmaya çalışarak hizmetimizi sürdürmeye devam etmeyi düşünüyoruz. İnşallah bir daha ki başka makalede görüşmek üzere sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Diğer bir çok konuda hizmetlerimiz kısmından da bilgi alabilirsiniz.

İstanbul İçinde Görevimizi Güven İle Yapan Bir Firmayız

İstanbul ili sınırları içerisinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. 7/24 çalışıyoruz. Neden? Çünkü insanlara hizmet vermek bizim için en önde gelen vazifelerden bir tanesidir. Tabi ki bu işten ekmeğimizi kazanıyoruz. Çünkü bu sektörden işte para kazanıyoruz. Ama şu bilinmelidir ki bizler ekmeğimizi bu meslekten çıkarmaktayız ve işimizi severek yapıyoruz. Ayrıcada güzel bir hizmet, gerekli bir hizmet sunuyoruz. Çünkü insanların ihtiyaçlarını karşılıyoruz, özel işlerini hallediyoruz, yemeklerini getiriyoruz. Ve daha bir çok yerde biz çalışıyoruz. Yıllardır Moto kurye sektörü içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çalışma Prensiplerimiz İçindeki Verdiğimiz Hizmet Ve Amaçlarımız Neler Olmalıdır?

Amacımız hiç kimseye zarar vermeden, helal yönden ekmeğimizi kazanmaktır. Çünkü başkasına zarar verilerek kazanılan rızık haram rızıktır. Ayrıca rızkımızı da helal yollardan kazanmak ve bu yolda çalışmaksa en büyük yolumuzdur. Bizler çalışırken ne kadar agrasif te olsak, ne kadar sinirli de olsak, kimsenin hakkına girmek istemeyiz. Ama dışarıda ne kadar çeşit insan olursa olsun onlardan sıyrılarak yolumuza varmak istiyoruz. Bizler hizmet sektörü  olarak yaptığımız vazifenin büyüklüğünün farkındayız. Bizlere Alo Motorlu Kurye iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetin Zorluğunun Farkındayız Fakat Yolumuza Aynen Devam Ediyoruz.

Zorluğunun farkındayız. Ama şunu da biliyoruz ki Yaptığımız iş basit bir iş değil. Ve çok yararlı bir iş. Sizler için yağmurda, çamurda, karda çalışmak zor olabilir, belkide siz olmazsanız bizim yerimizde çalışmazsınız. Ama biz mesleğimizin artı ve eksilerini bildiğimiz için her iklim şartında sizlere hizmet veriyoruz. Sizlerden isteğimiz bizi daha çok görerek, saygılı olmanızdır. Bizler yollarda aralardan geçmek zorunda kaldığımız için siz bizi göremiyorsunuz yada kendimizi size gösteremiyoruz bundan dolayıda çok kazalar meydana geliyor. Hayırlısı diyelim..

Hayatımızda Tüm Zorlukları Aşarak Çok Şükür Bu Günlere Kadar Gelmiş Bulunuyoruz.

Uzun yıllardan itibaren bu sektör içinde var olan firmamız bir çok alanda başarılar yakalamış ve bir çok dalda ödüller almıştır. Çalıştığı süre zarfında vizyonundan asla taviz vermeden bu günlere kadar ulaşmış ender hatta tek firmadır. Bu yolda emin adımlarla yürümeyi sürdürüyoruz. Çalışmaya başladığı yıldan itibaren devamlı kendini teknolojik olarak geliştirmiş ve zamanın çağına gelişmelerine ayak uydurmuştur. İnsanların artan çeşitli ihtiyaçlarına karşı her zaman bir yöntem geliştirmiştir. Bu açıdan zamanla çağımız firmaların eskilerden daha fazla artan değişik ihtiyaçları ortaya çıktığı zaman hiç bir zaman bocalamamıştır.

Bir Cevap Yazın

HEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: