HAKKIMIZDA

Alo Motorlu Kurye Hakkında Bazı Bilgiler

Bizler prensip olarak kurye hizmeti veriyoruz. Motor ile beraber bu  faaliyetleri içeren tüm hizmetleri sunuyoruz. Özellikle getir ve götür işlerinizde sağlıklı ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Ayrıca özellikle İstanbul çapında kiralık motorcu servisimiz ile tüm bölgelere dağılım göstermekteyiz. Yüzleri bulan motorcular  ağımızla onlarca şirkete kiralık çalışan sağlamaktayız. Yaklaşık olarak hangi iş dalı olursa olsun, o iş dalında hizmet veren özel firmalara yetişmiş, tecrübeli, saygılı sektörde öncü çalışan insan  sağlıyoruz. 

Evet Bu Çağımızda En Çok Horlanan İşçileri Bizleriz

Kendi bünyemizde barındırdığımız elemanları yetiştiriyoruz. Bize tecrübesiz olarak gelen arkadaşlarımızı işe alıyoruz . Altı ay bir süre zarfında a dan z ye tüm bilgileri öğretiyoruz. Motosiklet kullanımından, trafikte nasıl hareket edileceğini, dağıtım  hizmetinden, insanlara karşı davranışları ve daha bir çok meselede seminer ve kurslarımızla bu arkadaşları kalifiye elaman haline getiriyoruz. Ve böylece bir çok alanda çalıştırdığımız elemanlar bize sadık ve dürüst oluyor.

Firmamızın Piyasadaki Eleman Gücü Ve Çalışması

Çeşitli firmalarda, çeşitli sektörlerde çalışan yüze yakın elamanımız ve yetmişe yakın müşteri realitelerimizle bu sektörde bir numara olma yolunda ilerliyoruz.  Fakat genede işlerimizde ve davranışlarımızda son derece temkinli olmaya çalışıyoruz. Kimseyi üzmeden bu yolda yürümek hiç kimsenin harcı değildir. Biz bunu elimizden gelene kadar yapmaya çalışarak hizmetimizi sürdürmeye devam etmeyi düşünüyoruz. İnşallah bir daha ki başka makalede görüşmek üzere sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

İstanbul İçinde Görevimizi Layıkı İle Yapan Bir Firmayız

İstanbul ili sınırları içerisinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz. 7/24 çalışıyoruz. Neden? Çünkü insanlara hizmet vermek bizim için en önde gelen vazifelerden bir tanesidir. Tabi ki bu işten ekmeğimizi kazanıyoruz. Çünkü bu sektörden işte para kazanıyoruz. Ama şu bilinmelidir ki bizler ekmeğimizi bu meslekten çıkarmaktayız ve işimizi severek yapıyoruz. Ayrıcada güzel bir hizmet, gerekli bir hizmet sunuyoruz. Çünkü insanların ihtiyaçlarını karşılıyoruz, özel işlerini hallediyoruz, yemeklerini getiriyoruz. Ve daha bir çok yerde biz çalışıyoruz.

Çalışma Prensiplerimiz İçindeki Verdiğimiz  Hizmet Ve Amaçlarımız Neler Olmalıdır?

Amacımız hiç kimseye zarar vermeden, helal yönden ekmeğimizi kazanmaktır. Çünkü başkasına zarar verilerek kazanılan rızık haram rızıktır. Ayrıca rızkımızı da helal yollardan kazanmak ve bu yolda çalışmaksa en büyük yolumuzdur. Bizler çalışırken ne kadar agrasif te olsak, ne kadar sinirli de olsak, kimsenin hakkına girmek istemeyiz. Ama dışarda ne kadar çeşit insan olursa olsun onlardan sıyrılarak yolumuza varmak istiyoruz. Bizler hizmet sektörü  olarak yaptığımız vazifenin büyüklüğünün farkındayız.

Verdiğimiz Hizmetin Zorluğunun Farkındayız Fakat Yolumuza Aynen Devam Ederek Tüm Zorlukları Aşmaya Çalışacağız

Zorluğunun farkındayız. Ama şunu da biliyoruz ki Yaptığımız iş basit bir iş değil. Ve çok yararlı bir iş. Sizler için yağmurda, çamurda, karda çalışmak zor olabilir, belkide siz olmazsanız bizim yerimizde çalışmazsınız. Ama biz mesleğimizin artı ve eksilerini bildiğimiz için her iklim şartında sizlere hizmet veriyoruz. Sizlerden isteğimiz bizi daha çok görerek, saygılı olmanızdır. Bizler yollarda aralardan geçmek zorunda kaldığımız için siz bizi göremiyorsunuz yada kendimizi size gösteremiyoruz bundan dolayıda çok kazalar meydana geliyor. Hayırlısı diyelim..

HEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: