Etiket arşivi YENİKÖY HIZLI KURYE

ileMOTORLU KURYE

YENİKÖY KURYE

YENİKÖY KURYE HİZMETİ

Yeniköy kurye bölgesi gerçek sınırları içinde kalan hangi yerlere yakınlık gösterir ve Yeniköy komşuları kimlerdir.  Yeniköy moto kurye artık burada var. İstinye ile Tarabya arasında kalan bölgedir. Sahil kesimin de pahallı sahile sıfır yalılar bulunmaktadır. Bu yalılarda zengin ve tanınmış kişiler oturmaktadır. Sahil tarafı hariç üst taraflarında da denizi gören villalar bulunur.

 

YENİKÖY MOTORLU KURYE

Yeniköy motorlu kurye bu bölgede çoğu genel olarak varlıklı oldukça zaten zengin muhit sayılmaktadır. Üst kesimde yukarı doğru çıkıldıkça ise gene site içinde villa ve pahallı evlerin olduğu konutlar bulunur. İşin en doğrusu olarak her zaman bizlerin Yeniköy motorlu kurye denince aklımıza gelen ilk şey buranın nerede ve nasıl bir

 

YENİKÖY MOTO KURYE

Yeniköy moto kurye daha çok sahil kısmındaki ana yolda Yeniköy caddesi üzerinde azda olsa hareketlilik olmaktadır. Burası gene Sarıyer Belediyesi sınırları içinde kalan yerlerden ve muhitlerden biridir. Tabi ki dükkan onların her kes istediği şeyi yapıyor. Bizler bu arama motorunda çıkmasak ta diğer arama motorlarında çıkıyoruz.

 

  • Normal Motorlu Kurye Teslimat Süreleri : 240 – 300 dakika arası 
  • Express Motorlu Kurye Teslimat Süreleri : 90 – 120 dakika arası
  • Vip Acil Motorlu Kurye Teslimat Süreleri : 30 – 60 dakika arası
  • Acil Kurye gönderileri için : 0554 140 45 40 – 0212 284 67 15’den ulaşın
  • Kar, yağmur, hava şartları ve trafik teslim sürelerinde değişiklik olabilir

 

Alo Motorlu Kurye - 0554 140 4540

Alo Motorlu Kurye – 0554 140 45 40

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: