Etiket arşivi MOTOKURYE

ileMOTORLU KURYE

MOTO KURYE

MOTO KURYE HİZMETLERİ İLE İLGİLİ BİLGİLER NELER?

Güzel bir benzetme ile sizlere anlatmak istiyorum. Eskilerin atlı süvarileri, yani atla iş yapan sağa sola giden insanları atlı hizmetleri günümüzün motorcularıdır. Yani insanlar yıllar öncesinden atlar ile eşekler ile katırlarla ile ki hepsi aynı hizmet içinde sayılmaktadır, yaptırdıkları hizmetleri, yaşadığımız zamanda moto kurye elemanları yapmaktadır. İşte böylece bütün firmalar bizim ile ister istemez çalışmak zorunda kalmaktadır.

Bu işlem için alınan ücret ise paketin alındığı yere göre farklılık göstermektedir.

Biz sizin adınıza alıp sizin adresinize de kargo yapabiliriz. Yani sizin hava alanına dahi gitmenize gerek kalmadan kapınıza kadar getirebiliyoruz. İşte bu işlem ise biraz daha fazla ödeme istemektedir. Bunun için bizleri arayabilirsiniz.Yollanan malzemenin resmi ve irsaliye ve faturalı olması gerekmektedir. Eğer ticari bir malzeme değilse gene yasa dışı bir malzeme olmaması gerekmektedir. Resmi, yasal, ve yasak olmayan olmalı.

ZAMANIMIZIN TÜM YÜKÜNÜ ÇEKEN HİZMETKARLAR

Evet dediğimiz gibi eskiden insanların tüm yükünü çeken yukarıda saydığımız hayvanlar varken, günümüzün yüklerini de şimdilik demirden atlılar çekmektedir. Bu arkadaşlar ne kadar teşekkür edilse de gene de az gelir. Onlara çok teşekkürler ediyoruz. Malum normal kargo ile bir veya iki günde gidecek olan kargo böylece iki üç saatte ellerine ulaşmaktadır.

Tabi ki bu tüm şehirleri kapsamaz. Ama bunla beraber yaklaşık 50 şehirde gerçekleşmektedir. 

Evet şimdilik İşte bu sistemi daha İstanbul da bilmeyen nice firmalar bulunmaktadır. Yada Hava alanına gidipte uğraşmak istemez insanlar. Bizler emin ve güvenli olduğu için sadece THY ile çalışmaktayız. Başka firmaların da kargo bölümleri olabilir lakin biz onlarla çalışmıyoruz. En sağlam devlet firması bu firmadır. Bunun için bizlere rahatça baş vurabilirsiniz.  

İstanbul Moto Kurye yazımızı için lütfen tıklayın

Bu sitemizde bir çok makale yazarak sizlere kendimizi tanıtmaya çalıştık. Ne olursa olsun yazdıklarımızı sizin için değil ilk başta kendimiz için yazdık. Bu ve bunun gibi yazılarımızı buradan linkler paylaşarak sizlerin dikkatinize sunuyoruz. Bizim ile ilgili daha detaylı bilgiler için hakkımızda ve hizmetlerimiz bölümlerine bakabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE