Etiket arşivi EYÜP MOTO KURYE

ileMOTORLU KURYE

EYÜP İLÇESİNDE ÇOK KALİTELİ HİZMET

Eyüp ilçesi en çok önem verdiğimiz ilçelerdendir

Eyüp İlçesinde hizmet verdiğimiz alan içinde en fazla gittiğimiz yerler ise Kemerburgaz, Göktürk yerledir. Bilindiği üzere buralarda Eyüp ilçesine bağlı yerlerden biridir. Ayrıca Arnavutköy sınırlarında bir çok köy gene bu ilçemize bağlıdır. Merkeze uzak gözükse de buralar kırsal ve kentsel alanların ortaklaşa olduğu bir yerleşim alanlarından bir kaç tanesinden biridir.

İlçenin genel yapısı olarak sokaklar daha karışıktır

Eyüp Cami ve Eyüp Sultan Türbesi geçmişten günümüze iz bırakan yerlerden bir kaçıdır. Dediğimiz gibi doksanlı yılların başlarından beri bu piyasanın içinde olarak tecrübemizi kanıtladık. Eyüp bölgesi tanıtımına geçerken buranın büyük bir alan içine sahip bir yer olduğunu söylemek istiyoruz. Kırsal kesim olarak bir çok köy buraya bağlı iken, kentsel yaşam merkezi olarak ta İstanbul’un önde gelen ilçelerinden biridir.

Manevi atmosfer olarak ta bu bölge yüksektir

Büyük oranda ziyaretçi çeken ender yerlerden bir tanesidir. Ağaçlı, Alibeyköy, Akpınar, Akşemsettin, Çırçır, Çiftalan, Defterdar, Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe, Göktürk, Kemerburgaz, Eyüp Merkez, Güzeltepe, Işıklar, İhsaniye, İslambey, Karadolap, Mimarsinan, Mithatpaşa, Nişancı, Odayeri, Pirinçci, Rami, Topçular, Sakarya, Silahtarağa, Yeşilpınar, Cebgiz Topel semtleri bizim için ideal çalışma bölgeleridir.

HEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE