Etiket arşivi EYÜP KURYE

ileMOTORLU KURYE

EYÜP KURYE

Eyüp Kurye artık geldi. Eyüp ilçesi en çok önem verdiğimiz ilçelerdendir

Eyüp Kurye bu ilçesinde hizmet verdiğimiz alan içinde en fazla gittiğimiz yerler ise Kemerburgaz, Göktürk yerledir. Bilindiği üzere buralarda Eyüp ilçesine bağlı yerlerden biridir. İlçenin genel yapısı olarak sokaklar daha karışıktır. Eyüp Cami ve Eyüp Sultan Türbesi geçmişten günümüze iz bırakan yerlerden bir kaçıdır.

Eyüp Kurye rahattır. Manevi atmosfer olarak ta bu bölge yüksektir

Eyüp kurye olarak çalıştığımız mahalleler. Ağaçlı, Alibeyköy, Akpınar, Akşemsettin, Çırçır, Çiftalan, Defterdar, Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe, Göktürk, Kemerburgaz, Eyüp Merkez, Güzeltepe, Işıklar, İhsaniye, İslambey, Karadolap, Mimarsinan, Mithatpaşa, Nişancı, Odayeri, Pirinçci, Rami, Topçular, Sakarya, Silahtarağa, Yeşilpınar, Cebgiz Topel semtleri bizim için ideal çalışma bölgeleridir.

ileMOTORLU KURYE

EYÜP MOTORLU KURYE

Eyüp Motorlu Kurye Eyüp İstanbul İlinin en büyük ilçelerinden biridir

Eyüp motorlu kurye iyidir. İnsanlar için Eyüp motorlu kurye denince akla Eyüp Sultan cami ve türbesi gelmektedir. Evet buranın bu ismi almasındaki en büyük sebep tabi ki bu cami ve türbedir. Fakat buranın sınırları daha da büyük bir alana sahip bir ilçedir. Kemerburgaz, Göktürk bölgesinde ve Arnavutköy bölgesinde bulunan bir çok alan, köy Eyüp ilçesi sınırlarına bağlıdır. 

Eyüp Motorlu Kurye Servisimiz yaklaşık 2010 yılından itibaren

Eyüp Kurye böylece bizler yakında buralara sağlam bir hizmet verirken, daha sonra çalışmalarını bırakmamış sürdürmüştür. Daha sonraları Eyüp bölgesine hakim ve destek için güçlü olmaya başlayınca bizde bu isimde bir hizmet kurduk ve buradaki servis ağımızı artırdık. 2020 yılına yaklaştığımız şu günlerde her türlü saldırı, şikayet ,kıskançlık ve rakiplerin baskısından dolayı piyasanın içinde ayakta durmaya çalıştık.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: