BÖLGELERİMİZ

BÖLGELERİMİZ HİZMET VERDİĞİMİZ KURYE BÖLGELERİMİZ

Bölgelerimiz. Bizler trafikten en az şekilde etkilenecek motosikletlerle kurye hizmetleri vererek ilk İstanbul’daki gönderim ihtiyaçlarının hepsini karşılanmasını sağlıyoruz. Firma olarak İstanbul acil moto kurye ve farklı başlıklar altında sunduğumuz hizmetlerden en uygununu sizlere sunarak sorunsuz gönderimler yapılmasını sağlıyoruz. Her biri alanında eğitimlerini almış kişilerden oluşan kuryeci ekibimiz bulunmaktadır.

Bölgelerimiz Nerelerdir? 

Bu ekibimiz sağlam çalışmaktadır. Aynı şekilde taşımacılık faaliyeti içinde olan kişiler için de İstanbul içinde hizmet verdiğimiz tüm bölgeler aşağıda vardır. Bu işler son derece zor olmaktadır. Zira hizmetlerimizin müşteri memnuniyetini bir bütün olarak karşılaması temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. acil kurye hizmetlerimiz adından da anlaşılacağı üzere evraklarınızın yahut paketlerini acil olarak istediğiniz adreslere iletilmesini esas almaktadır

 

ALO KURYE BÖLGELERİ

BÖLGELERİMİZ MOTORLU KURYE ELAMANLARI OLARAK SIKINTILARIMIZ ÇOK BÜYÜKTÜR

Son yıllarda motosiklet satışlarının artmasından dolayı trafikte baktığınızda iki araçtan bir tanesi hemen hemen motorlardır. Fakat üzgünüz ki diğer araç sürücüleri bunu hazmedemiyor ve bunların yüzde doksanı bizleri sevmiyor. Fakat tabi bunda motor sürücülerinin de payı olmasına rağmen en büyük pay ise bu araç sürenlerin bizleri kıskanması ve çekememesidir. Firma olarak uzun yıllardan beri motosikletli kurye olarak çalışıyoruz.

Yani bizler aradan oradan buradan giderken onlar trafik içinde sıkıştıkları ve kaldıkları için bizim geçmemize tahammül bile edemiyorlar. Gerçekten bu düşünceye sahip insanların araç kullanması da ayrı bir yanlış olmaktadır.Motosiklet sürücülerinin karşılaştıkları bir çok sorunlar ve nedenleri nelerdir?İnsanlar artık bırakın bizi kendi cinslerindeki sürücülerin araçların bile kendilerini geçmemesini çok istiyorlar. Bölgelerimiz ile ilgili her türlü soru sorabilirsiniz.

ÇALIŞTIĞIMIZ BÖLGELERDE ÖZELLİKLE TRAFİK ÇİLESİ

Trafik içinde baktığınız zaman hiç bir sürücünün yada çok azının kendi şeridinde bile dahi olmadığını görebilirsiniz. Tamamen trafik olan yerlerde olsun, çevre yollarında veya otobanda olsun sürücüler cahil ve bağnaz oldukları için kendi şeritlerinde asla değiller. Ya şerit çizgisi üstünde deler ya hızlarına göre başka şeritte yada emniyet şeridi. İşte bu açıdan birde kendilerini hiç kesin bilmediklerinden dolayı böyle insanlar saçma sapanca haklı görmekteler.

Bölgelerimiz Hakkında

Türkiye’nin nüfusu itibarıyla en kalabalık şehri olan İstanbul, üzerinde bulunduğu yüz ölçümü ilk açısından kıyaslandığında yoğunluğu itibarıyla nüfusundan da kalabalık bir yer haline gelmektedir. Özellikle İstanbul’un tamamına eşit oranda yayılmayıp belirli yerlerde yoğun yığılmalar olduğu bir dikkate alınırsa bu şehirde bir noktadan bir noktaya ulaşımı sağlamak oldukça zor olmaktadır.  deneyimli bir ekiple hep sizlere hizmet veriyoruz. Bu açıdan bizden çekinmenize gerek yoktur.

Bizim ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen hakkımızda sayfasını okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

HEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: