BAŞAKŞEHİR MOTORLU KURYE

ileMOTORLU KURYE

BAŞAKŞEHİR MOTORLU KURYE

BAŞAKŞEHİR MOTORLU KURYE TÜM GÜCÜYLE HİZMETE BAŞLADI

Başakşehir motorlu kurye ilçe içinde çalışıyor. Bu bölge yada ilçesi  2007 de  Küçükçekmece İlçesi ve Esenler İlçesinden ayrılan birçok mahalleler sokak ve cadde alarak birleşmiştir. Eskiden belde olan Bahçeşehir belde Belediyesi’nin hepsinin toplam birleşmesi ile kocaman bir İlçe haline gelmiştir.

Başakşehir motorlu kurye bölge gerçekten ilk etaplardan sonra diğer etaplarında yapılmasıyla çok büyümüştür. Başakşehir Belediye’nin birde spor kulübü kurulmuştur. Daha doğrusu İstanbul Büyükşehir Belediyesi spor kulübü adını değiştirerek Başakşehir spor klubü olmuştur.

 

BAŞAKŞEHİR MOTORLU KURYE MAHALLELERİ VE SEMTLERİNE HIZLI GÖNDERİ YAPIYORUZ

Başakşehir motorlu kurye bu yeni ilçe olan bölgenin yeni mahalleleri ise şunlardır. Altınşehir Mahallesi, Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Başak Mahallesi, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi,  Şahintepe Mahallesi, Şamlar Mahallesi, Ziya Gökalp Mahallesi,

Başakşehir motorlu kurye Ayazma Mahallesi, Boğazköy Mahallesi, Hoşdere Mahallesi , Ispartakule Mahallesi, Metrokent Mahallesi, Onurkent Mahallesi dir.  İşte burada saydığımız tüm bu mahalle içinde sizden gidecek olan tüm gönderilere talibiz.

Yazar hakkında

MOTORLU KURYE administrator

Alo Kurye, https://www.alomotorlukurye.com, Motorlu Kurye, https://www.alomotorlukurye.com, İstanbul Motorlu Kurye, https://www.istanbulmotorlukurye.com, Motorlu Kurye, https://www.istanbulmotorlukurye.com 0554 140 45 40

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE
%d blogcu bunu beğendi: