Aylık arşiv Ocak 2019

ileALO MOTORLU KURYE

SON DAKİKA TRANSFER

Galatasaray Bombayı Patlattı

Ara transferin Ocak 2019 bitmesine son bir kala Galatasaray’dan bir ayrılık birde transfer geldi. Defans oyuncusu Serdar Aziz ayrıldı. Fenerbahçe kulübüne gitti. Kasımpaşa’nın 20 göllü gölcüsü Mbaye Diagne ile de anlaştığı bildirildi.

Beşiktaş Derinden Gidiyor

Beşiktaş kulübünden de Tolgay Aslan ayrıldı ve Fenerbahçe takımı ile anlaştığı bildirildi. Ayrıca Japon oyuncu Kagawa’da Beşiktaş için İstanbul şehrine geleceği bildirildi. Ve Beşiktaş takımı ile anlaştığı bildirildi. Şuan anda Fenerbahçe’den ayrılmak isteyen Şener Özbayraklı bakalım hangi takıma gidecek

ileALO MOTORLU KURYE

Altunizade Semti Çalışmamız İle Bölgede Büyük Değişim Yaşanmaktadır

Peki Nedir Altunizade Hizmetimiz Nedir, Ve Neden Biz.?

Bizler bu semtte Altunizade tarafında işe başladık. Ve şu yukarıda saydığımız ürün gruplarını ve daha sayamadığımız nice ürünleri taşırken bir yere fazla uğramadan, bir yere takılmadan taşıyoruz. Mesela o anda öğle yemeğimi yiyoruz, çay mı içiyoruz. Evet o anda acil bir iş mi geldi? Aman yemekten sonra çıkarız biraz daha dursun, ne olacak ki gibi cümleleri kullanan firma ve elemanları var çok duyduk. Ama bizi bunları bu bahaneleri asla ve asla kullanmıyoruz. 

Sonra? Sonra işimizi teslim alıyoruz. O zamanda beklemiyoruz, aman bir iş daha çıksın, aman tek işle gidilmez, aman çok benzin yakar, aman az para kazanacağım gibi şeyler düşünenler var. Ama biz gene bunları da düşünmüyoruz ve hemen hareket edip en kestirme yollardan aldığımız o emaneti yerine teslim ediyoruz. Peki bize aferin diyen var mı? Yok tabi ki biz sadece işimizi yapıyoruz. Sonra işi alacağımız adrese doğru devam ediyoruz.

Kimseler Bizi Kale Almıyor Ve Saygı Duymuyor, Buna Çok Üzülüyoruz.

İnsanlar bu zamanda gerçekten de çok bencil olmuş ve hep kendilerini düşünür olmuşlar. Kimse kimseye öncelik hakkı tanımıyor. Her yerde ilk önce kendi işleri olsun da başkaları ne yaparsa yapsın olarak yaşam sürüyorlar. Bunun en bariz örneğini de trafikte görmekteyiz. Araçlarına binen bu insanlar zaten ehliyetlerini nasıl almışlar belli olurken hiç bir trafik işaretini anlamayan sürücüler asla ve asla karşındakine imkan vermeden yolda araç sürüyorlar.

Kurallardan anlamadıkları için ise kendi yaptıkları hatanın farkına varmayıp karşındakini suçluyorlar. Birde kendileri haklıymış gibi de üste çıkmaya çalışıyorlar. Yada mal ayağına yatıp işten sıyrılacaklarını sanıyorlar. Bizler her gün bu tip insanlarla karşılaşmaktayız. Bu insanlar yolda trafiği yapan ana etkenlerin başında gelmektedir. Bizler  dinlenmeyi hepsini orada bırakıp hemen motorumuza biniyoruz.

Fakat çalışmaya devam ederiz, ne zamana kadar evet çalışma ancak ölene kadar devam eder.

Evet bu çalışmalar artık kıyamet kopana kadar devam edeceğini düşünüyorum Bizim bu verdiğimiz hizmet içinde bulunan sektörümüzün ise Allah izniyle küçülmeyeceğini hatta hep büyüyeceğini düşünüyorum. Çünkü artık piyasa ve kalabalık arttıkça yoğunluk ve trafikte artıyor. İşte bu yüzden sadece bizde değil dünyada bile bu işe daha gerek duyulacağını tahmin ediyorum. Artık zaman motosikletlerin zamanı olduğuna inanıyorum. Artık onlar düşünsün diyorum.

ileALO MOTORLU KURYE

Akaretler Beşiktaş İlçesi İçinde Olan Küçük Bir Alanın Adıdır.

Akaretler, Beşiktaş İlçesinin Bir Semtidir.

Değerli arkadaşlar çalışma hayatımız boyunca hiç bir sektörde karşılaşılmayacak bir sürü olaya ve durumlarla karşılaştık. Bir insanın başına ne gelecekse yaklaşık olarak bunların çoğunu yaşadık. Yaptığımız iş olarak bunun neticesinde her daim günde on saate kadar yollarda olmamız nedeni ile bu tür olaylarla karşılaşmak bizim için artık doğal hale gelmiştir. Bizler bunlara alıştık diyelim. Sevgili kargo ve gün içi paket gönderen işverenler ve çalışanlar bizlerden mutlaka bilgi ve ön araştırma olarak tanıtım yazısı veya maili isteyebilirsiniz.

Sizlerin hizmetine konulan özelliklerden bir kaçı da  bu günden başlayarak böylece  Beşiktaş Akaretler Mahallesinde ve buranın tüm sokak  bölgesindeki acil, hızlı ve express olarak bir sistem ile beraber servisimiz yedi yirmi dört gün boyu sizinle birlikte başlamıştır. Böylece bu bölgede taksi bekler gibi bizleri aranızda  bulabileceksiniz. Biliyoruz ki çağırdınız elemanların çok geç geldiğini ve geç teslimat yaptığını. Artık üzülmeyin çünkü biz varız. Bu aşamadan sonra biraz daha güçlü olarak işimize dört elle sarılacağız. Güzel günler daha yakın olacak İnşallah.

Benzin Fiyatlarından Dolayı Fazla Kar Edemiyoruz

Bizler özellikle Levent ve çevresinde dolaşarak sizler için hazır kıta beklemekteyiz. Sanki yolda bizi taksi çağırır gibi çağıracaksınız. Bu amaçla verdiğimiz tüm hizmetimiz ise ekonomik olarak devam etmektedir. Müşterilerimize zam yapacağımızı söylediğimizde cefasını çektiğimiz bu işverenlerimiz hemen internetten başka firma arayışına geçiyorlar ve bizi bırakıyorlar. Piyasada bir çok merdiven altı çalışan kayıtsız motorlu elemanları olduğu için daha ucuz  bir şekilde paket taşıyorlar. Bunlar o günü kurtarma amacında olduğu için ileriyi düşünmeden paketleri taşıyorlar.

Bizler bu yönlerden dolayı ciddi bir mağduriyet yaşamaktayız. Ayrıca motosiklet fiyatlarına yedek parçalarına yağ çeşitlerine gelen zamlar ve araçlarımıza gelen yıllık verdiler de belimizi baya bir bükmüş durumdadır. Gerçekten çok güç durumlarda kelle koltukta hizmet vermeye devam ediyoruz. Allah tan hayırlısını diliyoruz.  Çünkü şuanda yaktığımız benzinin çok daha fazlasını yaktığımız halde maalesef kazancımız veye fiyatlar halen eski fiyatlardan devam etmektedir. Zam yapamıyoruz korkuyoruz. Çünkü müşteriler bizi bırakacak korkusunu yaşıyoruz.

ileALO MOTORLU KURYE

ATTIĞI GOLÜ DOĞU TÜRKİSTAN’A HEDİYE ETTİ

Asya Kupasında Attığı Gölü Mazlum Doğu Türkistan’a Armağan Etti

24 Ocak 2019 gününde oynanan İran Çin Asya Kupası Futbol maçında İran Çin milli takımını 3-0 gibi net bir skorla yendi. Böylelikle yarı finale kaldı. Maçta görev yapan Türk asıllı futbolcu bir gol attı. Serdar Azmoun attığı gölü Çin zulmünde olan Doğu Türkistan halkına armağan ettiğini söyledi. Maç sonunda büyük sevinç hakimdi.

İlk Defa Uluslar arası bir karşılaşmada böyle bir durum yaşandı

Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dabi’de oynanan maç sonrası attığım gölü mazlum Doğu Türkistan’a armağan ettiğini söyleyen oyuncuya bakalım Fifa tarafından bir ceza gelecek mi? Kendisini tebrik ediyoruz başarılar diliyoruz. Bizde  Alo Motorlu Kurye olarak Çin tarafından zulüm gösterilen Doğu Türkistan ve halkına destek veriyoruz.

HEMEN ARAYIN
CANLI DESTEK KURYE