Aylık arşiv Mayıs 2018

ileALO MOTORLU KURYE

ŞİRİNTEPE KURYE SERVİSİ

KAĞITHANE BÖLGESİNDE ŞİRİNTEPE SERVİSİ AÇILDI ÇALIŞMAYA BAŞLADI BİZİ ARAYIN.

Bilindiği üzere Şirintepe Mahallesi Kağıthane ilçesi sınırları içinde bulunan küçük mahallelerden biridir. Aslında daha önceleri bu mahalle Sanayi Mahallesine bağlı durumda iken sonradan buradan ayrılarak tek başına mahalle olmuştur. Genellikle doğu kökenli insanlar daha yoğunluktadır. Ama kendi yandaş adamları ve meclis üyelerinin inşaatları kısa zamanda çıkıyor ve bitiyor. Bittiği zaman her belgelerini hemen alıyorlar.  Sokaklarımız çok dar. Sağ tarafa ve sol tarafa araçlar park ettiği zaman bir araç o sokağa girince ortada karşılaşan araçlar sen geri git yok diğeri geri gitsin olayından dolayı mevzu çıkmaktadır. Burası İstanbul içindeki mahalleler olarak bize göre en az hizmet alan bölgedir.

ŞİRİNTEPE DEDİĞİMİZ ZAMAN KÜÇÜK BİR ALANDAN BAHSEDİYORUZ

Yukarıda dediğimiz gibi burası küçük bir mahalledir. Sanayi Mahallesi otobüs son duraklarının bulunduğu bölgedir. Kağıthane Opet benzin istasyonunun oradan bölgeye çıkış vardır. Ayrıca Seyrantepe bölgesinden ve Sanayi Mahallesi başından da buraya yol gelmektedir. Baktığınız zaman proje çıkaran ilçelerin en fazla zamanda çıkaran zaman geçiren ilçesidir. Bazı insanlarda bizi kesin geldiğimizi gördüğü halde araca binmek için araç kapısını açıp içine giriyorlar, on saniye beklemek yerine. İşte bu durumlara lütfen dikkat edelim lütfen. Biz dikkat ediyoruz fakat sizin bizi görmeniz lazımdır. Yoksa biz yolumuzda gidiyoruz. Fakat sizler aniden hızlı bir şekilde ani hareketle yola atlıyorsunuz biz ne yapalım elimizden bir şey gelmiyor.

ŞİRİNTEPE ADI ÜSTÜNDE GERÇEKTEN DE ŞİRİN BİR YERDİR.

Kağıthane İlçesi içinde bulunan küçük bir mahalle. Şirintepe candır. Burada oturanlar vatanını seven milletini seven ve gayet düzgün insanlardır. 15 Temmuz direnişinde köprüye ilk giden mahalle bu mahalledir. Buradan bir çok insanımız oraya gitmiş ve direnişe katılmıştır. Ayrıca bir şehit vermiştir. Ve bir çok gazi de gene o olaylarda yaralanıp iyi olmuştur. Allah tekrar o aynı günleri getirmesin inşallah. Tekrar ilk olarak buradan bu insanlar gideceğine emin bir mahalledir burası. Zaten Kağıthane belediyesi ileriye dönük hiç bir hizmet vermiyor. Hatta yapılan yeni çalışmalara ve inşaatlara destek olacağına köstek oluyor. Bir inşaat yapacağı zaman sanki düzgün bir iş yapıyormuş gibi işleri aksatıyor, saçma sapan nedenlerden dolayı iskan gibi belgeleri vermiyor.

ileALO MOTORLU KURYE

ALO MOTO KURYE HİZMETİ DEVAM EDİYOR

HER GEÇEN GÜN İNSANLAR DAHA KÖTÜYE DOĞRU GİDİYOR AMA GÖREN YOK

Bizler uzun yıllar bu piyasanın içinde iken bu isim altında tekrar geri dönmenin sevinci içindeyken bir çok olayla karşılaşmış tecrübelerimizi anlatmak istiyoruz. Görüyoruz ki insanlar her geçen gün değişerek benliklerinden uzaklaşmaya ve bencil olmaya doğru hızla ilerliyorlar. Çevremize baktığımızda insanların şiddet eğilimleri yüksek oranda artmış. Yüzde yüz hatalı olduğu halde bir çok olayda kafa tutan, kavga çıkarmaya çalışan, kavga eden hatta bunlardan dolayı insan bile öldüren kişiler oluşmuş. İşte bizde elimizden geldiği kadar bunlardan kaçmaya çalışıyoruz.

Çalışmalarımıza yön verdiğimiz yılların başında hizmet verdiğimiz bölgeler arasında gelmektedir. Aslında burası bizim piyasada fazla gidilmesi hoş olmayan yerler arasında sayılmaktadır. Bunun nedeni ise buralara gidince Maslak tarafına boş olarak dönülürdü. O zamanlar buralardan fazla bizim işlerimizden çıkmazdı. Sahil tarafında çoğunlukla zengin ve varlıklı aileler yaşarken üst taraflarda daha orta direk aileler yaşamaktadır. Sahil kesiminde ne kadar da olsa orta direk insanlar gezmeye inse de gece genel olarak varlıklı insanların eğlence yerleri vardır.

FİRMA OLARAK HER TÜRLÜ ŞİDDETE VE ÖZELLİKLE KADINA ŞİDDETE KARŞIYIZ

Haberlerde duyuyoruz, eşinden boşanan eski kocaların çocukları önünde kadınları öldürmelerini, yada eski sevgililerini bıçaklamalarını. Veya insanlar kendileri gördüğü halde müdahale etmiyor  izliyoruz. Sokağın ortasında onlarca bıçak darbesi ile ölen kadın. Yazık değil mi neden öylece bakıyorsunuz. Ve hala sesi çıkmayan insanlar. Kadına şiddetin here türlüsüne karşıyız. Bizde Alo Motorlu elemanlar olarak tüm kadınlarımıza hayırlı ömürler diliyoruz. Bunu yapanların elleri kırılsın diyoruz. Kadınlarımız da lütfen dillerini tutsunlar ve onları kızdırmasınlar.

Tabi ki bahsettiğim zamanlar yaklaşık 90 yılların ortaları. O zamanlar İstanbul içinde ilk bu hizmeti yapmaya başlayan kişiler İstanbul içini bölgelere ayırmış ve sekiz bölge kabul etmişlerdi. Bu sekiz bölge dışında her bölgede ayrı olarak birde ekstra bölge semtleri belirlenmişti. Tüm bölgeler dahilinde ve içinde ekstra bölgelerden oluşan semtler bulunmaktaydı. İşte o zamanlar Maslak istikametinden başlayarak Sarıyer bölgesine kadar olan tüm semtler özel ücret eklenerek gidilen yerlerdendir. Bu yerler arasında Tarabya bölgesi de bulunmaktaydı.

ileALO MOTORLU KURYE

ALO KURYE

ALO KURYE HİZMET HAYATINA BAŞLAYAN DAHA YENİ DOĞMUŞ GİBİDİR

Çok şükür çalışmaya başladığımız günden itibaren her gün üstüne biraz daha koyan ve her gün konuşmaya çalışan bir bebek gibi büyümeye devam ediyoruz. Alo Kurye olarak ismimizden de anladığınız gibi bizleri alo diyerek aradığınız da her konuda sizlere yardımcı olmak için var gücümüzle çalışan bir sistemimiz kurulmuştur.  O tür motosiklet kullanan insanlar asla motorcu olamaz. Aslında trafikte hele İstanbul trafiğinde motorculardan kat kat daha fazla olarak araçların makas attığına hep beraber şahit oluyoruz. Trafikte her gün karşılaştığımız durumları bir görseniz gerçekten de çok şaşardınız.İlk sektörel çalışmanın içinde bulunduğumuzu gurur ve sevinci içinde bu iş içinde yürümeye gayret ediyoruz.

çalışmalarımızı bu minval üzere sürdürerek hiç bir canlıya zarar vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler her zaman fert olarak sorumluluğumuzun bilincinde olarak yükümlülüğümüzün farkında olarak vazifemizi ifa ediyoruz. Diğer firmalarla kıskançlık içinde değilde bir dayanışma içinde hizmet veriyoruz. Ama maalesef onlar her zaman bizi kıskanıp için için bize diş biliyorlar. Buda hep para hırsından ve hep banacı olmaktan kaynaklanmaktadır. Bu sektör hizmetinden, insanlara karşı davranışları ve daha bir çok meselede seminer ve kurslarımızla bu arkadaşları kalifiye elaman haline getiriyoruz. Sonra altı ay süren bu çalışmadan sonra yavaş yavaş hizmet içine sokuyor ve tecrübe sahibi olmasını sağlıyoruz.

KURULUŞ AMACIMIZ VE İLERİDE PLANLADIĞI BAŞKA PROJELERİ NELERDİR? 

İleriye dönük bir çok yatırım içinde olduğumuzu belirterek. En büyük projemiz ise. bir hizmet ağı kurmaktır. Türkiye’de bulunan tüm kurye çalışanlarını tek bir çatı altında toplamak yerine tek bir uygulama içine toplayarak onlarla iletişime geçip, zaman farkını ortadan kaldırmaya çalışmaktır. Tüm Türkiye’de kurye hizmeti vermektir. İstanbul tüm ilçesinde sizler için düşündüğümüz ve hali hazır da devam ettiğimiz kaliteli ve güvenli bir hizmet sunuyoruz. Zamanında hizmet veriyoruz. Hızlı demek sağa sola makas atarak, insanları rahatsız ederek, trafiği tehlikeye düşürerek motosiklet kullanmak değildir. Bize tecrübesiz olarak gelen arkadaşlarımızı işe alıyoruz. Altı ay bir süre zarfında a dan z ye tüm bilgileri öğretiyoruz

Hele bu makaslar trafikte özellikle motorlar için çok tehlikeli olmakla beraber emniyet şeridinde bulunan araçlar içinde çok tehlikelidir. Çünkü görmeden emniyet şeridine aniden kıran bu insanlar hem bizlerin hemde burada arıza yapıp durmuş araçların korkulu rüyası haline gelmiştir.  Ama emniyet şeridinde Kamyon yada büyük araçlar durmuşsa buda onların sonu haline gelmiş olmaktadır. Bizler yaklaşık doksanlı yılların başından beri bu piyasanın içinde olan bir eleman olarak öğrendiğimiz tüm tecrübeleri sizlere sunmaya gayret ve çabası içinde var gücümüzle devam ediyoruz.Bu zamanda gerekli kalifiye eleman yetiştirmek ve bulmak zor bir iştir. Hele bizim piyasada motorlu olarak İlçede çalışıyorsa. İşte bu çalışmalarımız halen gayret ile sürüyor.

ileALO MOTORLU KURYE

HIZLI KURYE

HIZLI KURYE HİZMETİMİZ İLE HIZINIZA KİMSE YETİŞEMEYECEK

Adından da anlaşılacağı gibi hizmetimiz hızlı çalışan bir sistemden ibarettir. Her nereye olursa olsun bir bölgeye bir malzeme veya her hangi bir şey yollamak istediğinizde ve onun çok hızlı gitmesini istediğinizde hızlı kurye sistemimizle hızlı bir şekilde karşı tarafa yollayabilirsiniz. Kendi bünyemizde barındırdığımız elemanları yetiştiriyoruz. Faaliyetlerimiz içerisinde bulunan tüm hizmet her şeyi kapsıyor. Bu paket, evrak ve gönderi taşıma konusunda olan faaliyetleri içeren tüm bu hizmetleri sunuyoruz. Özellikle getir ve götür işlerinizde sağlıklı ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz. Kesinlikle hiç bir elemanımızı motor üstüne binerken özellikle kask takmadan çıkarmıyoruz. Hatta birkaç defa kask takmadan yakalanan elemanlarımızı işten çıkarıyoruz. 

HIZLI HİZMET İLE DAHA HIZLI YETİŞTİRİYORUZ, KAZANDIRIYORUZ

Son 24 haziran seçimlerinden sonra beklenen işlerin açılması biraz daha ileri tarihe ertelenmiş gibi gözüküyor. Piyasada insanlar paralarını dışarı sürmedikleri için halen bir kararsızlık ve belirsizlik hakim olmaktadır. Hızlı Kurye, bu durumdan oldukça tedirgin ve endişeli bekleyişle beklemektedir. Ayrıca özellikle  İstanbul çapında  dağıtım servisimiz ile tüm bölgelere dağılım göstermekteyiz. Yüzleri bulan motorlu servis elemanları ağımızla onlarca şirkete hizmet sağlamaktayız. Yaklaşık olarak bu sektör içinde yapılan hangi iş dalı olursa olsun, o iş dalında hizmet veren özel firmalara motor ve çalışan personel de kiralık olarak sağlıyoruz. Hem elemanı, hem motoru ile birlikte. Hiç bir masrafına ve tüm parasına karışmadan sadece size hizmet eden bir sistem.

HIZLI MOTORLU KURYE İLE ZAMANINIZI HİÇ BOŞA HARCAMAYIN

Sevgili arkadaşlar sizler için normal ama bizim için çok önemli ve sevinçli bir haberi vermekten onur duyuyoruz. Bundan sonra tüm İstanbul geneli ilçelerde çalışmalarımıza başlamış ve hep hazır bulunmaktayız. Burada da hizmete başladık Allah a çok şükürler olsun. Şehiriçi olarak yani İstanbul içindeki ilçe, bölge, semt ve mahallelerde ve özellikle Şehirler arası Kurye olarak tüm şehirlere İstanbul dan hizmet vermeye başladık. Firma olarak dağıtım ve kargo hizmeti veriyoruz. Motorlu elemanlarımız  ile beraber paket ve evraklarınızı zamanında teslim alıp teslime diyoruz.Bunun yanında ayak, kol ve bel korumaları ve eldiven takmaları için uyarıda bulunuyoruz. Bizde özellikle motora binerken etkin koruma ve kıyafetle dışarı çıkıyoruz.

HEMEN ARAYIN
× CANLI DESTEK KURYE